ویژگی اپل پنسل ها

ویژگی اپل پنسل ها:یکی دیگر از دلایلی که باعث محبوبیت و جذابیت ;برخی از محصولات اپل ها می شود; قلم های این نوع دستگاه ها یا صفحه کلید جذاب  آنها می باشد

این دو نکته بیشتر در طراحی; آی پد های پرو به کار گرفته شده است.;این محصولات زمان خریداری آی پد ها باید به طور جداگانه خریداری و تهیه شوند. به دلیل سایز بزرگ صفحه نمایش های آی پد ها بیشتر استفاده کنندگان; از این نوع دستگاه تمایل دارند هنگام استفاده با آن ها از قلم استفاده کنند.

اگر به گونه ای باشد;,که زیاد با برنامه ی آفیس کار میکنید بهتر است ;این صفحه کلید ها  را تهیه کرده و از استفاده ی آنها لذت ببرند.

نقد و بررسی قلم های جادویی (Apple Pencil) و کیبورد های آی پد پرو(Smart Keyboard):

نخستین دستگاهی که apple pencil روی آن ها تست شد ;همان آی پد های پرو بود.این قلم های جادویی  در مقایسه با محصولات دیگر بسیار ;بی نقص و دقیق ساخته شده است,و با استقبال گسترده ای رو به رو شد.;در طراحی این آی پد ها ظرافت و دقت خاصی به کار گرفته شده است.

 

کیبورد های هوشمند اپل:

می توان گفت یکی از افتخارات اپل  کیبورد های هوشمند این شرکت است (smart keyboard)  می باشد.به گفته ی شرکت اپل در طراحی این نوع کیبورد ها همه جزییات و ویژگی ها در کیبورد های قبلی غیر از حروف الفبا تغییر کرده است.

با توجه به همه ی این نکات و طراحی منحصر به فرد این دسته از محصولات باید به این نکته اشاره کرد که کاربرد قلم های جادویی نسبت به این کیبورد ها بیشتر و کاربردی تر می باشد.

قلم های اپل (Apple Pencil):

افرادی که با این قلم های جادویی کار نکرده اند به نظرشان ممکن است بعد از مدتی استفاده از قلم های هوشمند اپل به دلیل وزن آن ها کمی آزردهنده باشد. و یا سطح لغزنده ی آن ها یکی از نقاط ضعف این قلم ها باشد.ولی کاربران پس از استفاده این قلم ها نظرشان عوض میشد و اولین نکته ای که به ذهن کاربران خطور می کرد وزن کم محصول بود و هنگام کار کردن با آن ها بسیار راحت بودند.

همانطور که گفته شد,طراحی این قلم های جادویی درست همانند یک مداد می باشد و کار کردن با آن ها همان حس کار کردن با یک مداد را به کاربران تلقی می کنند.و زمان کار کردن با آن ها حس کار کردن با یک ابزار دیجیتالی را نخواهید داشت.

طراحی این قلم ها به گونه ای است که بدنه ی آنها کشیده و گرد است,که این طراحی باعث کار کردن راحت تر با این دسته از محصولات فناوری می شود.

مقایسه قلم سرفیس (surface pen)  با قلم های اپل (Apple Pencil):

در یک مقایه سریع بین قلم های سرفیس محصولی از شرکت مایکروسافت و قلم های جادویی اپل میتوان گفت که محصول تولید شده توسط شرکت اپل به طراحی ظاهری توجه بیشتری نموده است ;و بدنه ی این قلم ها نسبت به محصول ذکر شده کشیده تر و باریک تر می باشد.که در دست گرفتن آن ها را راحت تر میکند.و کار کردن با این محصول لذت بخش تر است.در سرفیس های سری ۴ قابلیتی تدارک دیده شده است;,که این امکان به کاربران داده میشود اگر اشتباهی در نوشتن و یا طراحی رخ داد;,به وسیله ی پاک کن تعبیه شده در قسمت انتهایی این محصول اشتباه خود را برطرف کنند.ولی متاسفانه کاربران اپل از این قابلیت محروم هستند و در طراحی اپل پنسل ها پاک کنی به کار برده نشده است.

نکته ی دیگری که باید به آن اشاره کرد این است که,اپل پنسل ها شارژی هستند;.ولی در قلم های سرفیس,;اینگونه نمی باشد.;و این محصولات بدون شارژ کردن می توانند; به مدت زیادی کار کنند.

این موضوع می تواند; یکی از نگرانی های اصلی کاربران اپل باشد;.اما لازم به ذکر است که محصولات اپل با مدت زمان کوتاهی شارژ,;طی مدت طولانی میتوانند شارژ نگه دارند و کاربر بتواند با این محصول کار کند.

اجزای اپل پنسل ها:

در ابتدای قلم های تولید شده توسط اپل نوک هایی وجود دارند; که آنها تمام نمی شوند و استفاده از این نوک ها محدودیت خاصی ندارد ولی اگر این نوک ها دچار مشکل فنی شوند,;در بسته بندی این محصول نوک های دیگری وجود دارند ;که می توان به سادگی آن ها را تعویض کرد;.برای عوض کردن این نوک ها کافی است; آن ها را خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانیم و به سادگی می توان آن ها را جا به جا کرد.

ویژگی اپل پنسل ها

در قسمت انتهایی این اپل پنسل ها یک در پوش کوچک قرار دارد,;که باید در نگهداری آن ها دقت کنید;. دراین بخش جداشونده  قلم های جادویی درگاه شارژ دستگاه قرار دارد.;که به وسیله درپوش آهنربایی پوشش داده شده است.;

نقد قلم های جادویی شرکت اپل:

در مورد اپل پنسل ها به جز شارژی بودن این دستگاه ها موارد دیگری به عنوان نقاط ضعف وجود دارد که به آن ها اشاره میکنیم,در مورد شارژی بودن این محصول باید گفته شود ;که این موضوع ممکن است; باعث ناراحتی برخی از کاربران اپل پنسل ها شوند; ولی شارز کردن این دستگاه ها سرعت بالایی دارند و با اتصال آن ها ;به آی پد پرو به مدت ۱۵ ثانیه میتوانید حدود ۳۰ دقیقه دستگاه را شارژ کنید و از آن استفاده کنید,;

اما یکی دیگر از نگرانی کاربران استرس ناشی; از گم شدن اپل پنسل ها می باشد;.در قلم های سرفیس آهنربایی به کار برده شده است ;که باعث اتصال قلم به دستگاه می شود,ولی راه حلی که برای اپل پنسل ها وجود دارد این است; که از کمپانی های متفرقه که نگه دارنده های مخصوص اپل پنسل ها طرای شده اند تهیه کنند; و از آن ها استفاده کنند.

اما قابل به ذکر است ;که سرعت و دقت اپل پنسل ها با هیچ کدام از دیگر محصولات و برن های دیگر قابل مقایسه نمی باشد.;

کاربرد اپل پنسل ها:

حساسیت این قلم ها ممکن است ;برای بسیاری از کاربران جذاب باشد.;و بلافاصله پس از لمس نمایشگر به وسیله این قلم ها ,واکنش نشان میدهند.;این واکنش به سرعت و بدون هیچ گونه تاخیری صورت میگیرد.

Plam regection  یکی از ویژگی های مهم و کاربردی اپل پنسل ها می باشد.;این قابلیت مهم به کاربر اجازه می دهد; که در حین کار با قلم های اپل کف دست; خود را روی نمایشگر های آی پد پرو قرار داده و در این شرایط اثری از دست کاربر روی نمایشگر نباشد;,این قابلیت در برخی دیگر از محصولات اپل وجود دارد.

ویژگی اپل پنسل ها  ویژگی اپل پنسل ها  ویژگی اپل پنسل ها  ویژگی اپل پنسل ها  ویژگی اپل پنسل ها  ویژگی اپل پنسل ها  ویژگی اپل پنسل ها  ویژگی اپل پنسل ها  ویژگی اپل پنسل ها  ویژگی اپل پنسل ها  ویژگی اپل پنسل ها

ویژگی اپل پنسل هاویژگی اپل پنسل ها;

ویژگی اپل پنسل ها   ویژگی اپل پنسل ها   ویژگی اپل پنسل ها  ویژگی اپل پنسل ها  ویژگی اپل پنسل ها  ویژگی اپل پنسل ها  ویژگی اپل پنس;ل ها;

; ;; ;; ;; ;

; ; ; ; ; ;