هدفون های بی سیم اپل:

هدفون های بی سیم اپل: این هدفون ها با نام انحصاری (AirPods) و با طراحی منحصر به فردی روانه بازار شدند. ;میزان بیس و قدرت این هدفون ها نسبت ;به هدفون های موجود در بازار بسیار بیشتر است. در سری آیفون ۷  جک ارتباط دهنده ;که در سری های قبل استفاده میشد ;حذف شده اند. اندازه ی این جک ۳٫۵ میلی متر می باشد.; حذف این جک در نهایت منجر به تغییر درگاه; و بی سیم شدن ایرپد ها شد.; طراحی این هدفون ها به گونه ای است که تغییر چندانی نسبت ;به نسل های قبل نداشته است ;و به اندازه ی سری های قبل پرقدرت; و با قابلیت های قبلی ساخته شده اند.

هدفون های بی سیم اپل به صورتی هستند ;که دو گوشی جدا ازهم دارند.;که هرکدام از آن ها مخصوص گوش چپ; و راست می باشند.;طراحی ویژه و وزن سبک این محصول به گونه ای است ;که با استفاده ی بلند مدت از این هدفون ها کاربر خسته نمی شود; و برای آن آزردهنده نمی باشد.

بسته بندی AirPod:

بسته بندی هدفون های هوشمند اپل به گونه است ;که هدفون ها در یک باکس سفید قرار دارند,;که با باز کردن این باکس هدفون ها را مشاهده می کنید ;این باکس علاوه بر حفاظت هدفون ها برای شارژکردن AirPod ها را نیز به کار گرفته می شوند.;همچنین روی این محفظه چراغ LED تعبیه شده است ;که میزان درصد شارژ را نمایش می دهد.;چراغ سبز نشان دهنده ی این است ;که شارژ هدفون ها پر است ;یا اینکه در حال پر شدن است.;ولی با کم شدن شارژ دستگاه ابتدا چراغ نارنجی می شود ;و بعد از آن چراغ به رنگ قرمز در می آید.;برای اطلاع از میزان شارژ هدفون ها می توانید ;از ویجت دستگاه تلفن همراه خود نیز استفاده کنید ;و این قابلیت را به شما میدهد; که گزارش دقیقی از باتری هدفون ها داشته باشید.

به محض باز کردن این باکس ها هدفون های هوشمند ;اپل شروع به جست وجو برای پیدا کردن; دستگاه شما از قبیل آیفون,;آیپد و… می کنند.

هدفون های بی سیم اپل

باتری AirPod:

باتری هدفون های هوشمند ;به صورتی است; که با یک بار شارژ کردن آن ها می توانید به مدت ۵ ساعت ازآن ها استفاده کنید;. میتوانید به موسیقی با کیفیت صدای بالا گوش دهید;. و اگر به دنبال یک هدفون بی سیم حرفه ای برای موسیقی و یا تماس هستید ;بهترین گزینه برای شما AirPod  می باشد.

معرفی AirPod:

همزمان با معرفی آیفون ۷ ,شرکت اپل یکی دیگر از محصولات شگفت انگیز ;خود را که هدفون های بی سیم با نام اختصاصی AirPod  را معرفی کرد.;که پس از معرفی این محصول با دو ماه تاخیر روانه بازار شد;,با ورود این محصول به بازار دیگر کمپانی های تولید کننده هدفون شگفت زده شدند;.این محصول سوالات زیادی در زمینه طراحی ,;ساخت و همچنین قیمت بالای این محصول برای کاربران ایجاد کرد.;و کنجکاو بودند بدانند نسبت; به قیمت بالای این محصول کیفیت آن به چه صورت می باشد.;و ارزش این مبلغ پرداختی را دارد; یا خیر؟و سوال دیگری که ذهن کاربران را به خود مشغول میکرد; استفاده دائم از این محصول بود که خوشایند است; یا نه.اما این محصول برای طرفداران اپل خبر بسیار خوشحال کننده ای بود; و قدمی به سویی آینده ای روشن تر از قبل بود.

کیفیت AirPod:

موضوعی که برای هر نوع هدفونی ممکن است; مورد بحث قرار بگیرد به راحتی قرار گرفتن آن ها درون گوش شنونده می باشد.;و در هنگام فعالیت و انجام امور روزانه ثابت بمانند.

موضوع جالب و عجیب در مورد هدفون های AirPod این است ;که طراحی این هدفون ها نسبت به سری های قبلی دقیقا مشابه به هم می باشند ;و تغییرات عمده ای در این هدفون ها ایجاد نشده اند.;حتی رنگ استفاده شده در این هدفون ها از سری قبلی سرچشمه گرفته است.;تنها تفاوت موجود در این ایرپد ها با نمونه های قبلی محفظه ی صدا و دنباله ی طراحی شده در این نمونه است; که حدود چند سانتی متر می باشد ;و زیبایی ویژه ای به این هدفون ها بخشیده است.

هدفون های بی سیم اپل

با توجه به تحقیقات انجام شده ثابت شده است; که این هدفون ها به سادگی در گوش شنونده ثابت می مانند.;و با فعالیت های روزانه از گوش خارج نمی شوند.;البته ممکن است در جای خود شل شوند; و مجبور باشیم هراز چندگاهی آنها را در جای خود تنظیم کنیم.

محفظه AirPod ها:

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این محصول محفظه آن می باشد. این محفظه به گونه ای طراحی شده است که بسیار زیبا و کوچک می باشد به صورتی که در جیب شما جا می شود و حمل و نقل آن بسیار ساده می شود.این طراحی باعث می شود که این ایرپد ها را همیشه همراه داشته باشید و از آن ها لذت ببرید.

یکی از موضوعات لذت بخش دیگر در مورد این محصول این است که به محض باز کردن باکس هدفون ها به طور خودکار به آیفون شما متصل می شود.ولی باید گفته شود که حتما باید سیستم عامل دستگاه شما بالای ۱۰ باشد که این اتصال برقرار شود.و از این قابلیت بهره مند شوید.

ویژگی AirPod ها:

به دلیل حسگرها و قابلیت های منحصر به فرد در ساخت ایر پد ها,این محصولات قادر هستند تشخیص بدهند که هدفون از گوش کاربر خارج شده است و موسیقس به طور خودکار قطع شود.

همچنین اگر شما از هدفون های هوشمند اپل استفاده کنید ممکن است دیران متوجه این موضوع نشوند.به همین دلیل میتوانید تماس های راحت تری در جمع داشته باشید.و اگر در حال گوش دادن به موسیقی یاشید و با شما تماس بگیرند موسیقی قطع می شود و بعد از تماس شما موسیقی به طور خودکار مجددا وصل می شود.این ویژگی به گونه ای طراحی شده است که با خارج کردن یکی از هدفون ها تماس شما قطع نمی شود و ادامه خواهد داشت,ولی اگر هر دو هدفون را از گوش خود خارج کنید تماس شما قطع خواهد شد.

نکته ی دیگری که می توان به آن اشاره کرد,این است که در طراحی ظاهری این محصول هیچ دکمه ای استفاده نشده است.و این موضوع ممکن است کار کردن با این دستگاه و کنترل تنظیمات را برای کاربر دشوار تر کند.اما روی ایرپد ها برامدگی وجود دارد که با دو بار ضربه زدن روی این برآمدگی تنظیمات siri  فعال می شود.به دلیل وجود نداشتن دکمه روی دستگاه کاربر مجبور به استفاده از برآمدگی موجود روی دستگاه و یا استفاده از آیفون می باشد.راه دیگری برای کاربر وجود ندارد.

هدفون های بی سیم اپل  هدفون های بی سیم اپل  هدفون های بی سیم اپل  هدفون های بی سیم اپل  هدفون های بی سیم اپل  هدفون های بی سیم اپل