معرفی برترین قاب های آیفون ۷ :

معرفی برترین قاب های آیفون ۷:همان طور که می دانید بر خلاف دیگر کمپانی های بزرگ سازنده ی تلفن های همراه اپل همواره ;با معرفی دو یا سه مدل گوشی هوشمند ;در سال با سیستم عامل منحصر به فرد خود با نام ios  به تنهایی با تمام کمپانی های دنیا با سیستم عامل اندروید رقابت می کند, که در اکثر مواقع در این رقابت ها موفق بوده است.; و تمامی مدل های آیفون در بازار بیشترین فروش را داشته اند. ;و در گروه برترین تلفن های هوشمند دنیا قرار داشته اند.; یکی از نسخه های پرفروش اپل آیفون ۷ (iPhone7) بوده است.

آیفون ها بر خلاف دیگر برند ها که لوازم جانبی زیادی ازآن ها در بازار موجود نمی باشد,

;از هر نوع لوازم جانبی برای جذب کاربران استفاده کرده است,; یکی از لوازم جانبی های پرطرفدار اپل قاب های آن می باشد ;که تنوع زیادی دارد; و انتخاب آن ها را برای کاربر ساده تر می کند.

هزینه ی بالای پرداختی برای هرکدام از این آیفون ها مستلزم این است ;که از این گوشی ها با دقت خاصی مراقب کنیم.; مراقبت از ظاهر و بدنه ی دستگاه نیز از اهمیت ;ویژه ای برای همه ی کاربران برخوردار است,; برای مراقبت از بدنه ی دستگاه تلفن های همراه خود می توانید; از قاب های موجود در بازار که برای این دسته از تلفن های هوشمند طراحی شده اند; استفاده کنید , دراین مقاله به معرفی برخی از قاب های پرطرفدار و با کیفیت طراحی شده برای آیفون ۷ ها می پردازیم:

_Spigen Air Skin:

یکی از قاب های پرطرفدار اپل Spigen Air Skin  می باشد , با استقبال کاربران از این مدل قاب شرکت اپل; ,طراحی این قاب ها را برای آیفون ۷ ها بسیار ویژه تر و شکیل تر انجام شد.; ضخامت این قاب بسیار کم می باشد و جنس آن از یک نوع پلاستیک با مقاوت بالا و با کیفیت است.; استفاده از این قاب در آیفون ۷ ها باعث افزایش وزن گوشی نمی شود از این رو احساس خوبی به کاربر منتقل می کند.

معرفی برترین قاب های آیفون 7

یکی از خصوصیات ویژه قاب های  Spigen Air Skin  شفافیت آن ها می باشند; این قاب ها برای کسانی مناسب می باشد ;که تمایل دارند ;از طراحی ویژه خود محصولات اپل لذت ببرند.

_Moshi XT clear :

Moshi XT Clear در دسته ی بهترین قاب های اپل قرار دارد, این دسته از قاب ها علاوه بر حفاظت بدنه ی دستگاه در اثر ضربه و تمیز نگه داشتن آن با بدنه ی شفاف خود اجازه ی خودنمایی به آیفون ها را می دهد. ضخامت این قاب ها حدودا ۱ میلی متر می باشد, که بسیار نازک است و امکان دسترسی به دکمه های فیزیکی دستگاه را برای کاربر ساده می کند.

معرفی برترین قاب های آیفون 7

اما به طور کلی می توان گفت قاب های Moshi XT Clear   به دلیل ضخامت خیلی کم آن بیشتر برای حفظ پاکیزگی دستگاه مناسب می باشد ;و اگر نگران ضربه به دستگاه هستید, انتخاب دقیق تری در بین قاب های موجود برای دستگاه خود داشته باشید.

_ Apple Leather Case:

در سال های گذشته شرکت اپل برای آیفون ۷ ها قاب رسمی خود را اعلام کرد , با این کار خرید برای کاربران مشکل پسند ساده شد, طراحی این قاب با قاب های دیگر بسیار متفاوت بود ,درون Apple Leather Case  ها یک باتری اضافه تعبیه شده بود, که در مواقع ضروری بسیار کاربرد داشت. ;توزیع این قاب ها به بازار با انتقادات زیادی از طرف کاربران رو به رو شد; ولی تولید آن هم چنان ادامه داشت.

معرفی برترین قاب های آیفون 7

این دسته از قاب های تولید شده از نظر زیبایی چندان مورد توجه نبودند , اما وجود باتری به کار برده شده و جنس چرمی این قاب ها اجازه چشم پوشی از آن ها را به کاربران نمی داد. و به دلیل فروش زیاد این نوع قاب ها نام آن در دسته ی بهترین قاب های تولید شده توسط اپل قرار گرفت. البته باید به این نکته توجه داشت که با وجود یک باتری و جک هدفون به کار برده شده دراین نوع قاب مسیر پورت آیفون ۷ ها مسدود می شود.

_ Silk Grip Case:

قاب های Silk Grip Case  با ضخامت کمی که دارند; و سطح دانه دانه ی آن ها باعث می شوند; هنگام در دست گرفتن این قاب ها احساس راحتی کنید ,این دسته از قاب ها برای محافظت از تلفن همراه شما بسیار مناسب می باشند .یکی دیگر از دلایل برتری آن ها وجود یک محافظ صفحه درون جعبه بسته بندی این قاب ها می باشد.

معرفی برترین قاب های آیفون 7

 

_ Mujjo Leather Wallet Sleeve:

جنس این دسته از قاب ها چرم مرغوب می باشد. و به همین دلیل بین کاربران از محبوبیت ویژه ای برخوردار هستند.

معرفی برترین قاب های آیفون 7

و بین قاب های برتر اپل قرار دارند , این دسته از قاب ها قابلیت تبدیل شدن به کیف پول را دارند; و برای نگه داری از کارت های الکترونیکی شما بسیار مناسب می باشند.

_ Seigen Thin Fit :

ویژگی که قاب های Seigen Thin Fit  را از دیگر قاب های این شرکت جدا میکند, فیت شدن دقیق آن ها با بدنه ی آیفون شما است. این ویژگی باعث می شود که دسترسی شما به دکمه های فیزیکی موجود دور دستگاه برای شما ساده تر باشد.

معرفی برترین قاب های آیفون 7

باید دقت داشته باشید که این قاب از نظر محافظت از دستگاه شما بهترین نمی باشد ولی در انجام این کار نیز کوتاهی نمی کند.

_ Nodus Shell Case :

برای تولید این دسته از قاب ها از طراحی ویژه ای استفاده شده است ;,و ظاهر زیبایی به آن ها بخشیده است.; قیمت بالای این قاب ها به همین دلیل می تواند باشد. ;جنس به کار برده شده برای ساخت آن ها چرم ایتالیا می باشد

معرفی برترین قاب های آیفون 7

. ;در قسمت پایین این قاب ها یک آهنربا تعبیه شده است. ;کاربرد این آهنربا به این صورت می باشد ;که به کاربر امکان می دهد; آیفون خود را به هر شیء آهنربایی متصل کند. یک نمونه ی کوچکتر از آهنربا با همین کاربرد, در کنار قاب به کار گرفته شده است.

_ VRS Simpli Lite :

این دسته از قاب ها ظاهر بسیار زیبایی به آیفون شما می بخشد و در بازار با استقبال گسترده ای رو به رو شده است.; هنگام کار کردن با این قاب ها به سادگی می توانید; به دکمه های فیزیکی دسترسی داشته باشید, ;و با وجود آن ها آیفون شما از دیگر آیفون ها کاملا جلوه ای متفاوت خواهد داشت.

معرفی برترین قاب های آیفون 7

; این دسته از قاب ها در رنگ های متنوعی ساخته می شوند.; جنس این قاب ها از پلی کربنات و آلومینیوم مصنوعی می باشد; و مواد به کار برده شده برای ساخت آن ها باعث زیبایی ویژه ی این قاب ها شده است.

معرفی برترین قاب های آیفون ۷   معرفی برترین قاب های آیفون ۷  معرفی برترین قاب های آیفون ۷  معرفی برترین قاب های آیفون ۷  معرفی برترین قاب های آیفون ۷   معرفی برترین قاب های آیفون ۷