آی واچ ها(iWatch)  و ویژگی آنها:

آی واچ ها(iWatch)  و ویژگی آنها: یکی دیگر از محصولات  پرطرفدار اپل ساعت های مچی این برند معروف است; که یکی دیگر از محصولاتی است که در بازار فناوری و تکنولوژی روز دنیا با استقبال خوبی رو به رو شده است.

آی واچ های رقبا:

در همه ی کمپانی ها و دیگر برند ها ساخت این ساعت های مچی به تازگی آغاز شده است.از آنجایی که همیشه بهترین و به روزترین محصولات توسط اپل وارد بازار می شد,برای ساعت های مچی هوشمند نیز چنین بود.که البته غیر از این هم انتظار نمی رفت.پس از تولید این محصول و معرفی آن به بازار توسط اپل,دیگر برندهای روز به ساخت محصولات مشابه پرداختند و برای عقب نماندن در عرصه ی فناوری با سرعت بالایی این محصول را روانه ی بازار کردند.پس از عرضه اپل واچ ها توسط این شرکت و ورود نمونه های مشابه توسط دیگر کمپانی ها,اپل مدتی در این زمینه سکوت کرد و تغییراتی در محصول تولید شده ی خود انجام نداد,و این سکوت باعث خوشحالی طرفداران دیگر کمپانی ها و رقبای اصلی اپل شد,که منجر شد کاربران اپل را در زمینه ی تولید ساعت های هوشمند ضعیف تر از رقبا تلقی کنند,

آی واچ ها(iWatch)  و ویژگی آنها

آی واچ ها(iWatch)  و ویژگی آنها

برخی دیگر از کاربران دلیل این سکوت را استفاده از آزمون و خطا توسط دیگر کمپانی ها و رقبای اپل می دانستند و معتقد بودند اپل از این موقعیت استفاده میکرد و بعد از عرضه ی محصول رقبا, محصولی را به مشتریان معرفی کند که معایب کمتری داشته باشد. و محصول با کیفیت تری که محبوبیت بیشتری نسبت به محصولات تولید شده توسط این کمپانی ها داشته باشد ارائه دهد.که با موفقیت بیشتری رو به رو شود.پس از گذشت چندی اپل ایفون ۶ و آیفون های ۶ پلاس خود را معرفی کرد.که با معرفی این محصول مشخص شد که در این مدت اپل بی کار نبوده است.و در این مدت مشغول کار بوده است که اتفاقا با موفقیت زیادی رو به رو شد.

_محصول جدید اپل:

اپل در حین معرفی اپل ۶ و اپل ۶ پلاس, به فکر توسعه ساعت های هوشمند خود نیز بوده است.

پس از معرفی این دستگاه تا زمان ورود آن به عرصه ی فناوری زمانی حدود ۷ ماه طول کشید.که پس از آن به سرعت وارد بازار ایران شد.

ساعت هوشمند دستگاهی محبوب و با کاربرد زیاد برای کاربران است که از نظر طراحی ظاهری نسبت به دیگر محصولات جلوه ی خاصی دارد.

ضرورت آی واچ ها برای کاربران:

این گجت های پوشیدنی قابلیت های زیادی در زندگی ما دارند,که رفته رفته و با گذشت زمان کاربرد آن ها برای کاربران واضح تر و استفاده ی آن ها توسط دیگر افراد بیشتر می شود.اپل واچ ها

(apple watch)  علاوه بر طراحی زیبایی که دارند قابلیت ها و کاربرد زیادی در اختیار کاربران خود قرار می دهد. و این قابلیت ها و ویژگی ها روز به روز در حال توسعه است و نقش این دستگاه را در زندگی ما پررنگ تر میکند.

آی واچ ها(iWatch)  و ویژگی آنها

آی واچ ها(iWatch)  و ویژگی آنها

ویژگی اپل واچ ها:

یکی از ویژگی ها ی منحصر به فرد این دستگاه قابلیت آن ها در شخصی سازی و سفارشی کردن آن هاست ,در اپل به این ویژگی در اپل واچ ها توجه شده است; که فراتر از تصور اشخاصی است ;که تا به حال از این دستگاه استفاده نکرده اند.;این قابلیت سفارشی کردن شامل شخصی سازی ;از نظر ظاهری و  از نظر نرم افزاری است.  که  این امر باعث دربرگرفتن همه سلایق می شود.

در اپل واچ ها از بندها و همچنین بدنه های متفاوتی ;در طرح ها و رنگ های مختلفی استفاده شده است,;اپل واچ های خریداری شده توسط کاربران بندی وجود ندارد ;ولی کاربران می توانند این بند ها را با توجه به سلیقه ی خود تهیه کنند, اگر از بند های گران این محصول چشم پوشی کنیم ;دیگر بند ها قیمت تقریبا مناسبی دارند,;و که این کار باعث می شود برای کاربر استفاده ی مداوم دستگاه خسته کننده نباشد.;این تنوع در یک محصول باعث جذب مشتریان زیادی; با هر نوع سلیقه ای می شود.

فضای کم و وزن کم  اپل واچ ها ;,می توانند یکی دیگر از این ویژگی ها باشد.جنس این اپل واچ ها از آلومینیوم می باشد.

شاید تحمل وزن یک ساعت با بند فلزی یا چرمی روی دستتان; در طول روز برایتان آزردهنده باشد;.اما وزن اپل واچ ها با بند های سیلسکونی; تنها ۵۴ گرم است,;که تحمل این وزن کم با قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فرد آن جای تقدیر دارد.

وزن این ساعت های مچی هوشمند; در برند های دیگر مانند سامسونگ نسبت ;به اپل واچ ها بیشتر می باشند.

اجزای اپل واچ ها:

در ابتدا ظاهر زیبا و منحصر به فرد این ساعت های هوشمند ;ممکن است; توجه هر کاربری را جلب کنند.در طراحی ظاهری این محصولات تنها دو کلید به کار برده شده است. یکی از آنها power می باشد;.و یک پیچ دیگر به نام کروان (crown) که هرزه گرد است.; در بیشتر عملکرد های; اپل واچ ها از کروان استفاده می شود.;ولی برای دکمه ی پاور این چنین نیست ;و کاربرد کمتری دارد.

در زیر بدنه ی اپل واچ ها ۴ سنسور; تعبیه شده است.;که کاربرد هرکدام از آنها متفاوت می باشد, و برای شمارش ضربان قلب ,تاباندن نور خورشید ;و همچینین برای تشخیص به کار می روند.

دو گیره ی استفاده شده در کناره های بدنه ی ;اصلی برای نگه داشتن; بندها به کار می روند.و باعث اتصال بدنه اصلی ;به بند ها میشوند.;برای خارج کردن بند ها هم اگر فشار کمی; به این گیره ها وارد کنیم ;میتوانیم به سادگی آن ها را جدا کنیم.

_مدل استیلی اپل واچ:

مدل استیلی این ساعت های هوشمند از ظاهر زیبا برخوردارهستند و طرفداران مختص خود را دارند.قابلیت های این مدل با مدل آلومینیومی اپل واچ ها برابری می کنند ولی از نظر ظاهری متفاوت می باشند.

یکی از نقاط ضعف این مدل های استیلی که از جنس سیلکون می باشد ;این است که اگر به مدت طولانی از آن ها استفاده شود ;باعث تعرق مچ دستتان می شود;.که در این شرایط باید حتما ساعت را از مچتان باز کرده و این رطوبت را از بدنه ی ساعت های مچی پاک کنید.;

این روزها اپل توانسته است ;با ارائه ی بند های این ساعت های هوشمند بازار اپل واچ ها را داغ نگه دارد,; و با ارائه ی بند های زیبا ;و با قیمت های مناسب طرفداران این دسته از محصولات را حفظ کند.;;

آی واچ ها(iWatch)  و ویژگی آنها  آی واچ ها(iWatch)  و ویژگی آنها  آی واچ ها(iWatch)  و ویژگی آنها آی واچ ها(iWatch)  و ویژگی justify آنها آی واچ ها(iWatch)  و ویژگی آنها آی واچ ها(iWatch)  و ویژگی آنها  آی واچ ها(iWatch)  و ویژگی آنها  آی واچ ها(iWatch)  و ویژگی آنها  آی واچ ها(iWatch)  و ویژگی آنها آی واچ ها(iWatch)  و ویژگی آنها آی واچ ها(iWatch)  و ویژگی آنها