آیفون اس ای ۲۰۱۸ به احتمال زیاد با بریدگی کوچک‌تری طراحی شده است

آیفون اس ای ۲۰۱۸ : بر اساس شایعات جدید منتشر شده، آیفون اس ای ۲۰۱۸ فرار است با بریدگی کوچک‌تری نسبت به آیفون ایکس طراحی شود.

روز گذشته یکی از کاربران شبکه اجتماعی توییتر، تصویری احتمالی از محافظ نمایشگر آیفون اس ای ۲ در کنار آیفون ایکس منتشر کرده است که نشان می‌دهد که این آیفون ۴٫۷ اینچی جدید اپل با طراحی مشابه به همراه بریدگی کوچک‌تر در بالای نمایشگر تولید و عرضه خواهد شد.

در صورت واقعی بودن این تصویر، می‌توان مطمئن بود که آیفون اس ای ۲ با سیستم احراز هویت بیومتریک فیس آیدی تولید شده و تاچ آیدی از آن حذف خواهد شد. اپل می‌تواند با استفاده از این طراحی، آیفون اس ای ۲ را با ابعاد مشابه iPhone SE 2016 تولید کند و در عین حال با حذف حاشیه‌های کناری، اندازه نمایشگر را افزایش دهد.

این شایعات در حالی مطرح شده است که کنفرانس جهانی توسعه دهندگان امسال یا همان WWDC 2018 قرار است پس فردا برگزار شود و اپل به احتمال زیاد از آیفون اس ای ۲۰۱۸ در جریان این رویداد، رونمایی می‌کند. بر اساس پیش بینی‌های اپل در جریان رویداد پس فردا، از آیفون اس ای ۲۰۱۸ در کنار محصولات نرم افزاری خود رونمایی خواهد کرد.

در صورت حقیقت داشتن این شایعه، اپل تمامی آیفون‌های ۲۰۱۸ را با ظاهر و طراحی مشابه با آیفون ایکس تولید خواهد کرد. دکمه هوم قرار است از تمامی مدل‌های این تلفن‌های هوشمند حذف شده و به جای آن طراحی تمام صفحه به همراه فیس آیدی قرار گیرد.

برخی از تحلیلگران بر این باور هستند که با وجود ارائه سیستم احراز هویت فیس آیدی در آیفون اس ای ۲ دوربین جلویی این تلفن هوشمند برخی از قابلیت‌های دوربین ترودپت ارائه شده در آیفون ایکس را نخواهد داشت. بر همین اساس، پیش بینی می‌شود تا این تلفن هوشمند به صورت پیش‌فرض قابلیت عکاسی سلفی در حالت پرتره را نداشته باشد.

SonnyDickson_2018-Jun-01-800x1067 آیفون اس ای 2018 به احتمال زیاد با بریدگی کوچک‌تری طراحی شده است - Apple NIC