آموزش ساخت اپل آیدی

آموزش ساخت اپل آیدی :تحریم ها در رابطه; با ساختن اپل ایدی برای کاربران ایرانی هنوز هم وجود دارد; و ساختن آن به آسانی میسر نیست، اما با توجه ;به این محدودیت ها در این مقاله به آموزش ساخت اپل ;ایدی می پردازیم  با استفاده از; روش های مختلف .

آموزش پیشرفته آیفون و آیپد:

Apple ID همانند هویت فردی است; که از اپل استفاده میکند. ساخت اپل آیدی اولین ;مرحله برای استفاده از اپلیکیشن های; بی مانند اکو و بهره مندی; از استور غنی و سیستم ios می باشد. به همین منظور; هر شخص بعد از خرید هر یک از محصولات; اپل می بایست ابتدا اپل آیدی مخصوص  خود; را بسازد، که این کار برای کاربران ایرانی ;به آسانی میسر نیست.

و همچنین یکی دیگر از ویژگی های; سخت ساخت اپل ایدی این است که; شرکت اپل برخلاف سایر شرکت ها از روش های پیچیده تری ;برای بالا بردن امنیت ;کاربران خود استفاده میکند.

و همواره در تلاش است تا از سوء; استفاده های احتمالی در ساخت اپل ایدی های ;فرعی جلوگیری به عمل بیاورد.

و اینک مراحل ساخت اپل آیدی را آغاز میکنیم:

اولین مرحله که به عنوان پیش نیاز; هم از آن نام برده میشود مرحله داشتن نرم افزار آیتونز است; که با استفاده از آن اقدام به ساخت اکانت میکنیم. آخرین ;نسخه نرم افزار را استفاده میکنیم و نصب آن; هم بسیار راحت خواهد بود و هیچ احتیاجی; به کرک یا اقدامات خاص دیگری ندارد.; برای اینکه اپل متوجه نشود که شما از کشور ایران قصد متصل شدن; به iTunes را دارید باید در دومین مرحله نرم افزار تغییر; آی پی (IP) را نصب کنید،برای انجام این نصب شما باید بر روی سیستم خود از VPN یا سرویس های مشابه استفاده بکنید تا IP شما دچار تغییر شود.برای اینکه مطمئن شوید; مراحل طی شده صحت یافته  آی پی سیستم خود را روی; ایالت متحده تغییر بدهید. و البته ;پیش آمده که برخی از کاربران توانسته اند; بدون تغییر دادن آی پی خود اپل آیدی بسازند.; اما با توجه به سخت گیری های شرکت اپل; پیشنهاد ما این است که حتما از این روش استفاده; بکنید تا دچار مشکل نشوید.

مراحل ساخت اکانت:

در ابتدا باید آیتونز را اجرا کنیم و; دکمه ی بیشتر یا سه نقطه در گوشه ی بالا سمت چپ ;صفحه را انتخاب کنید، سپس ;بعد از باز شدن منو روی گزینه اپل کلیک کرده تا; بتوانید وارد استور بشوید.

اپلیکیشن رایگان را انتخاب کنید میتوانید برای ;پیدا کردن این نوع اپلیکیشن ها اسکرول صفحه; انجام بدهید تا در سمت راست صفحه ستون لیست ;بهترین اپلیکیشن های رایگان نمایش داده شود.و لازم به ذکر است در; این مرحله حتما باید از اپلیکیشن رایگان استفاده شود; در غیراین صورت در مراحل بعدی دچار ;مشکل میشوید.

بعد از انتخاب یکی از اپلیکیشن ;ها( اپلیکیشن messenger) به صفحه دانلود آن مراجعه میکنیم; و روی گزینه ی get کلیک میکنیم و به همین خاطر ;می بایست از اپلیکیشن های رایگان استفاده میکردیم ;زیرا فقط اپلیکیشن های رایگان این ;گزینه را دارا هستند.

بعد از کلیک روی گزینه get پنجره ی لاگین; باز میشود و میتوانید اطلاعات اپل ایدی را وارد نمایید، ;برای ساخت اپل ایدی گزینه Create AppIe ID را; انتخاب کنید.

پس از انتخاب این گزینه; و باز گشایی پنجره خوش آمد; گویی گزینه ی Continue را انتخاب کنید.

سپس به بخش تعیین اطلاعات اپل ایدی خود; بروید، این مرحله از مراحل مهمی است; که بسیار دقت بسیار نیاز دارد.

آموزش ساخت اپل آیدی

آموزش ساخت اپل آیدی

 

۱- ایمیل خود را وارد نمایید و آدرس حقیقی را درج کنید، ;ادرس ایمیل شما همان هویت یا شناسنامه ی ;اپل آیدی شما می باشد.

سپس رمز عبورخود را وارد کنید، رمز عبور می باید از ترکیب ;حداقل ۸ حرف بزرگ و کوچک تشکیل شود.

پس انجام دادن کارهای گفته شده،; حالا این بخش شامل سوال های امنیتی اپل هست،; این قسمت باید با دقت نوشته شود زیرا در آینده اگر قصد استفاده از گیفت کارت; اپل و خرید اپلیکیشن را داشته باشید این سوالات از شما پرسیده ;میشود و در صورت عدم پاسخ شما آیدی شما بلوکه ;می شود.

در ادامه ایمیل پشتیبان خود را ;وارد کنید، در صورت فراموشی رمز عبور یا سوالات شما میتوانید از طریق ;همین ایمیل آیدی خود را باز یابی  کنید.

تاریخ تولد خود را به میلادی وارد; کرده، بعدها امکان پرسیده شدن وجود دارد ;زمانی که از آیدی استفاده میکنید.

در آخرین قسمت، در مورد ارسال ایمیل و اطلاع رسانی ;جدیدترین اخبار اپل و استور از شما سوال میشود که; امکان غیر فعال کردن آن وجود دارد.

در قسمت بعدی اطلاعات ;آدرس سکونت خود را وارد نمایید.
آموزش ساخت اپل آیدی

آموزش ساخت اپل آیدی

۱- ابتدا در قسمتPayment type ;گزینه یnone را انتخاب کنید تا نیازی به وارد کردن اطلاعات بانکی نباشد.

نکته: اگر این گزینه رو نداشتید به این منظور ;می باشد که در استور از طریق اپلیکیشن; رایگان اقدام به ثبت نام نکرده اید.

۲تا۴- در این قسمت باید کل اطلاعات نام و نام خانوادگی را وارد کنید.

۵تا۱۰- در این بخش ها آدرس سکونت، کد پستی; و شماره تلفن را وارد کنید.اپل حساسیت های زیادی دارد ;و با بررسی های آدرس آی پی و اطلاعات وارد شده; رو به دقت بررسی میکند و اگر تفاوتی وجود داشته باشد ; از ثبت نام شما جلوگیری میکند.

Street: 1 Infinite Loop

City: CUPERTINO

Province: CA

Zipcode: 95014-2083

Tel: 0311298567

آدرس دوم:

Street: 9592,Harding Avenue, Surfside

City: Miami

Province: FL

Zipcode: 33154

Tel: 305-8611077

هر دو آدرس بررسی شده هستند.

مرحله پایانی:

شما میتوانید پیام verify را مشاهده کنید ;و به ایمیل خود مراجعه کرده، از طرف شرکت اپل ایمیلی برای; اینکه تشخیص داده شود آدرس ایمیل شما درست است; ارسال خواهد شد، که از طریق آن میتوان و ;انتخاب گزینه ی verify میتوانید; اپل آیدی  خودتان را فعال بکنید.

راه حل ارور For Support contact  Itunes Support

برخی از کاربران ما در قسمت هشتم و بعد; از اینکه اطلاعات خود را وارد کردند با ارور مواجه میشود; و البته راه حل های بسیاری; برای تعیین مکان آی پی و سکونت از; طریق سرویس های متفاوت ارائه میشود. ;با توجه به جعل هایی که در زمینه ی ورود ;اطلاعات انجام میشود همواره شرکت اپل خدمات ;بسیاری در جهت جلوگیری از این نوع راه; حل های غیر مجاز در نظر گرفته است. ;

آموزش ساخت اپل آیدی     آموزش ساخت اپل آیدی     آموزش ساخت اپل آیدی      آموزش ساخت اپل آیدی    آموزش ساخت اپل آیدی